Image

У Карітас Київ стартувало навчання в Академії волонтерів

18 лютого розпочався новий навчальний курс для волонтерів у Соціально-освітній Волонтерській Академії «СОВА».

“Після року війни наші потреби, цілі та питання набули зовсім нового сенсу”, – розповідає директор Карітасу Київ отець Роман Сиротич. – Для волонтерів з’явились нові можливості, якими треба користуватися. Вони можуть надавати психологічну підтримку людям: є певні методи роботи щодо залучення волонтерів у цей напрямок допомоги. Ми їм надаємо необхідний фундамент, навички через знання, а потім вони вже самі можуть спробувати себе в якості волонтерів. Не обов’язково волонтер, який проходить навчання, залишиться у Благодійному фонді Карітас Київ. Людина сама обирає, де може застосувати набуті знання на практиці. Так чи інакше, ми надзвичайно вдячні нашим волонтерам”, – говорить отець Роман Сиротич.

Відвідали навчання близько 40 волонтерів із різних областей України, парафій та волонтери, які мають статус внутрішньо переміщених осіб.

Протягом року волонтери розглядатимуть найактуальніші теми, практики та інтерактивні лекції, зміст яких дуже цінний для волонтерської стійкості і майстерності в сучасних реаліях життя.

Отець Андрій Нагірняк, директор з питань ідентичності та мережі Карітас України, розпочав своє вступне слово з трактування про соціальне служіння Церкви, яке має свій фундамент.

Також отець Андрій представив волонтерам про стратегію соціального служіння УГКЦ та про його пріоритетні цілі: плекання духа жертовності та соціальної відповідальності; служіння на благо нужденних; інституційний розвиток та професіоналізація соціального служіння на теренах УГКЦ.

Відзначимо, що з кожним новим заняттям волонтери дізнаватимуться багато нової та корисної інформації стосовно волонтерства під час війни.

Заняття проводитимуть спікери з Києва та Київської області.

Якщо людина проходить один навчальний модуль, отримує сертифікат, який є підтвердженням того, що вона може надавати першу психологічну допомогу.

А, якщо волонтер відвідує усі модулі протягом року, отримує диплом, що засвідчує професійний статус волонтера.

Заняття проходитимуть один раз на місяць у Києві.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь