![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/06/286166526_5398309306892113_5540212383140477053_n.jpg)
Соціальні працівники проєкту «Психосоціальна допомога дітям шкільного віку в зоні бойових дій на сході України» евакуювалися з с. Берестового (там зараз ведуться активні бойові дії, багато руйнувань), Бахмутського району Донецької області та активно працюють на новому місці.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/06/286166526_5398309306892113_5540212383140477053_n-1-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/06/286497844_5398307890225588_9084344572196191285_n-1024x768.jpg)
Адміністрація одного з навчальних закладів м. Львова, який став тимчасовим житлом для родин ВПО, сприяла виділенню та облаштуванню кімнати Карітасу, а наші працівники зі своїми знаннями, вміннями, навичками, ентузіазмом і любов’ю до дітей організували заняття для хлопчиків і дівчаток з різних куточків України.
“Відновлення соціальних котнактів та сприяння адаптації, стабілізація та пошук позитивних стратегій копінгу – основна мета занять соціальних працівників з дітьми переселенцями”, – зазначає Марина Мартиненко, фахівчиня Карітасу Краматорськ.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/