Image

Катання на конях. На Тернопільщині проводять заняття з іпотерапії для дітей-переселенців

У Байківцях для дітей-переселенців організували поїздки на конях. Такі заходи проводять у рамках проєкту “Простір дружній для дитини” від Карітасу Тернопіль.

Мирославі – 13. Вона із Запоріжжя. “Спочатку було страшно, а потім вже у кінці все вийшло,” – розповідає дівчина.

Фото: Ганна Кісіль/Суспільне Тернопіль

11-річна Кароліна приїхала із Херсона. Дівчинка наймолодша в групі. Каже, на коні до цього ніколи не сиділа.

У Карітасі Тернопіль проєкт “Простір дружній для дитини” працює від початку повномасштабної війни. Займаються діти з різних областей України, які через бойові дії змушені були переїхати до Тернополя. Під час проєкту організовують різноманітні заходи, серед яких і катання на конях.

Діти 4 вікових категорії. Підліткову групу постійно відвідують 27 дітей. Про це розповіла Суспільне.Новини соціальна педагогиня Анастасія Гурська.

“Ми з ними відвідуємо театри, також заняття з арттерапії, з глинотерапії. Також майстеркласи з малювання. Це заняття є важливим для дітей, бо допомагає їм розслабитися. Так діти зможуть відірватися від сьогоднішніх подій”.

Іпотерапія допомагає стабілізувати емоційний стан дитини, має розслаблюючий ефект.

Загалом на Тернопільщині зареєстровано понад 82 тисячі внутрішньо переміщених осіб, майже 25 тисяч з них – неповнолітні.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь