Image

Психологічні особливості людей, які постраждали від торгівлі людьми

На сьогодні торгівля людьми є серйозною соціальною проблемою, що становить небезпеку для фундаментальних прав людини. Цей вид злочину характерний для всіх країн – і економічно розвинених, і держав, які переживають перехідний політичний та економічний період, а особливо для тих, що постраждали від військових конфліктів.

До психологічних особливостей людей, які постраждали від торговців людьми, можна віднести такі особливості, як: розлади особистості, висока збудливість, тривожність, депресивні стани, порушення сну та адиктивна поведінка.

Для жінок найчастіше характерна фрагментація пам’яті, втрата реального почуття часу, апатія, постійне почуття страху, горя, розпачу, плаксивість та замкнутість.

Чоловіки, які постраждали від торгівлі людьми, часто перекладають на себе всю відповідальність за те, що сталося, вони замкнені, тривожні, агресивні, у них порушена концентрація уваги і сон.

Крім цього, отримана психологічна травма не дозволяє потерпілим адекватно оцінювати подію, робити оптимальні дії та правильно будувати свою поведінку. Іноді люди навіть не усвідомлюють, що постраждали від злочинних дій.

Пам’ятайте! Ви можете отримати консультацію та допомогу за номерами телефонів у вашому регіоні – https://caritas.ua/ccpat/

Карітас Київ:

E-mail: info@caritas-kiev.org.ua; Тел.: (067)-108-00-52

Карітас Івано-Франківськ:

E-mail: caritas-ivano-frankivsk@ukr.net;  Тел.: (068)-322-49-77;  (095)-024-62-16

Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії:

E-mail: caritasdroh@gmail.com; Тел.: (067)-454-48-85

Карітас Одеса:

E-mail: caritasodessa@ukr.net; Тел.: (095)-295-33-30


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь