Image

Карітас України і SOCAR поведуть дітей на благодійний показ мультика

0 Comments

Ми знаємо, як важливо, щоб діти мали повноцінне безтурботне дитинство, проте війна вносить свої жахливі корективи навіть для найменших українців. Ми не можемо зупинити війну, проте хочемо допомогти дітям відчути хоч трохи радості.

6 червня за ініціативи SOCAR Україна ми запросимо на благодійний показ мультфільму дітей 150 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах внаслідок війни та якими опікується Карітас Київ. Вони побачать «Поганці» – захопливу анімаційну пригоду від DreamWorks, де п’ятеро дуже поганих героїв вирішують здійснити пограбування, яке має увійти в історію.

У кінотеатрі «Блокбастер» на Почайній в Києві малечу пригощатиме смачними донатсами наш партнер mantinga.ua а соками – «Світ чаю».

Ми щиро вдячні відповідальним бізнесам за включеність у нашу спільну справу – перемогу в цій війні. Віримо, що кожен воює на тому фронті, де може.

Тримаємо стрій!


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати дітей, які постраждали внаслідок війни, – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь