Карітас Маріуполь надає допомогу у м. Запоріжжя

Команда Карітасу Маріуполь переїхала до Запоріжжя та продовжує активно допомагати всім потребуючим. Звернутись по допомогу можна за адресою: м. Запоріжжя, Проспект Соборний 156.

Нещодавно Карітас Маріуполь отримав черговий гуманітарний вантаж, на цей раз від European Civic Forum.

Темпи надання допомоги зростають, як і кількість нужденних, тому команда фонду намагається збільшити обсяги гуманітарних вантажів на складах, та швидко формувати необхідну кількість наборів для дистрибуції, щоб закрити максимальну кількість потреб у евакуйованих українців. Дякуємо всім міжнародним партнерам за їх постійну та актуальну підтримку!

Якщо ви потребуєте допомоги (одяг, продукти харчування) або інформаційної підтримки у зв‘язку з екстреним прибуттям (евакуацієй) до Запоріжжя, звертайтеся за номерами 0954888194 | 0989711703

Увага! На жаль, допомога наразі можлива тільки у м. Запоріжжя. На сьогодні, надання та отримання допомоги Карітасом Маріуполя в Донецькій області – неможливі.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/