Image

Карітаси Львівщини обговорили з місцевою владою майбутню співпрацю

0 Comments

У Львівській обласній військовій адміністрації провели робочу зустріч голови робочої групи Медико-психосоціальної підтримки Галини Бордун з представниками Карітасу Україна.

На зустрічі були присутні представники осередків Карітас Львівщини зі Львова, Бродів, Стрия, Золочева, Жовкви, Дрогобича, а також т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОВА Роман Андрес та директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА Ірина Гаврилюк.

Галина Бордун розповіла детальніше про діяльність робочої групи Медико-психосоціальної підтримки та представила напрямки роботи.

«Нам необхідно допомогти та забезпечити підтримку осіб з інвалідністю та людей похилого віку. Підтримка цих двох категорій людей є в пріоритеті, адже їх кількість у нашій області різко зросла, які внаслідок воєнних дій стали внутрішньо переміщеними. Нам необхідна допомога волонтерських організацій та представників духовенства для того, щоб справитися з усіма викликами, які поставила перед нами війна», – сказала Галина Бордун.

Директор благодійного фонду Карітасу Львів отець Андрій Сенейко розповів як саме організація планує доєднатися до ініціатив робочої групи Медико-психосоціальної підтримки.

«Ми дуже раді, що є така можливість координації між владою та представниками благодійних фондів та духовенства. Психологічна підтримка та реабілітація є зараз на часі, тому ми зараз активно працюємо над цими напрямками. Нас дуже цікавить комунікація з представниками у психологічних та освітніх питаннях для кращого забезпечення ВПО. Також профорієнтація та соціалізація є важливими блоками роботи для нас, адже внутрішньо переміщеним людям потрібно не лише знаходити нові робочі місця, але й шукати нові знайомства для активного проведення дозвілля», – розповів отець Андрій.

За результатами зустрічі домовилися більш тісно налагодити контакти та спільно долучатися до підтримки внутрішньо переміщених осіб та координації роботи з представниками влади.

Також у планах робочої групи Медико-психосоціальної підтримки є відкриття консультативно-координаційних центрів для допомоги ВПО та навчання з психосоціальної підтримки.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь