Image

До Карітасу Львів завітали представники CRS

0 Comments

До Карітас Львова завітала делегація з Catholic Relief Services (CRS) разом з Шоном Каллаханом – президентом і генеральним директором гуманітарної організації у Сполучених Штатах Америки. Вони активно підтримують велику кількість проєктів Карітасу України, зокрема і ті, які пов’язані з допомогою постраждалим від війни.

Команда фонду зустріла гостей в новому офісі. Провели екскурсію, розповіли про діяльність, актуальні та майбутні проєкти, а також про співпрацю з міжнародними організаціями та загальну діяльність Карітасу України.

«В перші дні війни ми працювали без вихідних, всі розуміли ситуацію, я дуже вдячний усім працівникам» – розповідає о. Андрій Сенейко, директор Карітас Львів.

Опісля спілкування відвідали центр дозвілля та соціальної реабілітації людей з інвалідністю, в якому стабільно перебуває 20 учасників. Працівники розповідали про загальну програму, соціально-побутові навички, кулінарні заняття та самоадвокатування.

Одним з важливих напрямків є арт-терапія, яка дозволяє позбутися тривожності, зрозуміти свої почуття та емоції, виразити їх на полотні. Друзі показували свої роботи, які відображають їхнє бачення війни в Україні. Молодь підготувала для гостей подарунки, які вони виготовили власноруч.

Також відвідали центр видачі гуманітарної допомоги , в якому щодня близько сотні людей отримують гуманітарну допомогу. Поспілкувалися з працівниками та бенефіціарами.

«Я хочу додому! Але, на жаль, не має куди повертатись, будинок розбомбили», з сумом розповідає Людмила, яка на початку березня приїхала з Волновахи разом зі своїм сином. «Це справжня війна. Ми їх сюди не кликали, нас не потрібно визволяти, ми прекрасно жили, у мене була робота, син навчався – тепер немає нічого. Батьки виїхали останні, місто повністю зруйноване, води не було ще до того, коли ми поїхали, всі електромережі знищені. Я надіюсь, що скоро приїду додому і буду відбудовувати свою хату, хочу додому! Одна стіна залишалась, а три ми добудуємо… », говорить жінка.

Знайомство з волонтерами, які щодня активно працюють у гуманітарному хабі стало завершальною частиною робочого візиту. Молоді хлопці та дівчата фасують продукти тривалого зберігання та засоби гігієни формуючи продуктові та гігієнічні набори.

«Пакуючи допомогу, ти ніколи не побачиш, тої людини, яка її отримає, але точно знаєш, що в такий спосіб ти можеш допомогти» – ділиться своїми думками Андрій, який у вільний від роботи займається волонтерською діяльністю.

Гуманітарний хаб Карітасу у Львові приймає габаритні вантажі, які ми отримуємо від різних організацій з усієї Європи. Також склад слугує місцем тимчасово зберігання вантажів, та подальшого відправлення їх у пункти призначення.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь