Image

Благодійний фонд Карітас Київ отримав відзнаку «ТОП-100» серед найкращих проєктів громадських організацій Києва

Благодійний фонд Карітас Київ отримав нагороду переможця серед найкращих кейсів партнерства влади та громади «ТОП-100», організатором якого є Департамент суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
Нагороду присвоєно за успішну співпрацю в реалізації громадських ініціатив у реалізації громадських та волонтерських ініціатив у вирішенні викликів воєнного часу.


Урочиста церемонія нагородження переможців «ТОП 100» відбувалася на платформі станції «Майдан Незалежності» Київського метрополітену.

Відбір уже вкотре ініціює Департамент суспільних комунікацій КМДА. Переможців визначила конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники Київської міської ради, Громадської ради при Київській міській раді, КМДА та громадського сектору.

«Ця відзнака – це ознака діяльності Карітасу впродовж багатьох років у громаді м. Києва, а зокрема саме у цей важкий воєнний час для України. З часу заснування Карітас-Київ надає допомогу різним категоріям населення. Завжди – це люди, які потребують доброго слова та засобів першої необхідності. Дякую всім працівникам та волонтерам за невтомну працю, бо саме завдяки їм вдається підтримувати людей, які опинилися у біді. Дякую Богові, що Благодійний Фонд Київської архиєпархії УГКЦ надає допомогу тим, хто її потребує. На превеликий жаль, зараз в умовах війни ще більше людей потребує допомоги – багато людей втратили своє житло, змушені були покинути свої домівки. Люди, які покинули рідні міста і села та вимушено переїхали до інших регіонів, нині стикаються з багатьма труднощами. В новому місті треба починати все спочатку. Адаптуватись, шукати нове житло, роботу. Тому стараємося допомогти, підтримати, розрадити», – розповідає о. Роман Сиротич, директор Благодійного Фонду Карітас Київ.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь