Image

Блаженніший Святослав відвідав Карітас Одеса

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав прибув із кількаденним візитом до Одеси, щоб зустрітися з вірними і духовенством Одеського екзархату, а також з волонтерами і місцевою владою і дізнатися про потреби постраждалих від війни українців на Півдні України і, відповідно до можливостей Церкви, допомогти.

Глава УГКЦ зустрівся з головою Одеської обласної військової адміністрації Максимом Марченком і головою Одеської обласної ради Григорієм Діденком, а також з в. о. заступника міського голови Одеси Олегом Бриндаком. У зустрічах з представниками місцевої влади взяли участь владика Михайло Бубній, екзарх Одеський УГКЦ, і Василь Колодчин, директор Карітасу Одеса.

Перебуваючи в Одесі, Блаженніший Святослав відвідав благодійний фонд Карітас Одеса. Директор Карітасу отець Василь Колодчин представив Главі Церкви свою команду, зокрема керівників благодійних проєктів. Відтак Предстоятель зустрівся з внутрішньо переміщеними дітьми, якими опікується «Центр для дітей і сімей» одеського Карітасу. Діти продемонстрували Главі Церкви свої навички з виготовлення окопних свічок.

Глава УГКЦ засвідчив повагу і вдячність одеським волонтерам за їхнє служіння від імені всієї УГКЦ. Відтак розповів, що на початку повномасштабної війни Церква опинилася на трьох фронтах: духовному, інформаційному і гуманітарному. «Кожна наша парафія — чи в окупованому Херсоні, чи на Харківщині, чи на Донеччині одразу перетворилася на гуманітарний хаб. З одного боку, ми намагалися доставити гуманітарну допомогу, а з іншого — допомогти людям, якщо потрібно, евакуюватися».

Блаженніший Святослав ствердив, що нинішня війна росії в Україні матиме великі наслідки для українського народу у майбутньому, але вже сьогодні потрібно думати, як допомогти внутрішньо переміщеними особам. Глава Церкви подякував одеським волонтерам за те, що харитативні структури УГКЦ в Одесі є частиною їхнього гуманітарного штабу: «Дякую, що ми штабуємося разом і масштабуємо разом свою роботу, обмінюємося інформацією і разом працюємо».

Владика Михайло Бубній подякував Блаженнішому Святославу за візит, а особливо за час і бажання в такий нелегкий час бути зі своїми вірними.

«Відлуння ваших слів „Україна стоїть, Україна бореться, Україна молиться“ дають нам силу боротися на різних фронтах, стояти твердо і міцно у вірі в нашу перемогу, — сказав екзарх Одеський. — Нехай Господь Бог щедро вас благословить на подальше служіння, хай дає вам сили, здоров’я, наснаги, щоб ви ще багато-багато зробили для добра нашої Церкви, українського народу і на славу Божу на многая і благая літа».


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь