![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_6656-scaled-1.jpg)
27-30.07.2021 відбувся візит Президента Карітасу Європи монсеньйора Міхеля Ландау та Генерального секретаря Карітасу Європи пані Марії Німан в Київ.
Від Карітасу України почесних гостей зустрічали Президенти різних каденцій – Андрій Васькович та Тетяна Ставнича, а також Генеральний секретар Дзвінка Чайківська.
В Україні представники Карітасу Європи зустрілись із представниками національної влади, політичними лідерами, побували у центральних офісах Карітасу України та «Карітас-Спес Україна», відвідали Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, Карітас Київ та побували у Києво-Печерській лаврі.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/e7x72qcwyaa95by-1-1536x1024-1-1024x683.jpg)
Двадцять восьмого липня Міхель Ландау та Марія Німан у Верховній Раді зустрілись з Головою ПП «ГОЛОС», народною депутаткою України Кірою Рудик, де говорили про те, як можна забезпечити соціальну допомогу та підтримку найбільш потребуючого населення України вже зараз.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/photo_2021-07-28_10-29-36-1024x768.jpg)
«У першу чергу ми готові долучитися до врегулювання благодійності на законодавчому рівні. Ми маємо зробити так, щоб займатися благодійністю було почесно, і законодавство цьому сприяло. Досвід мережі Карітасу по всьому світу з різними моделями оподаткування буде дуже корисним для побудови української моделі податкових стимулів для благодійності», – на зустрічі з представниками Карітасу Європи зазначила Кіра Рудик.
Того ж дня відбувся візит поважних гостей до Карітасу Київ, де вони ознайомилися з діяльністю, напрямками роботи, зустрілися з керівництвом та працівниками фонду. А найцікавішою для гостей була, – звичайно – зустріч з дітьми та бенефіціарами організації.
Наступного дня гостей з родини Карітасу приймав національний офіс Карітасу Спес на чолі з президентом о. Петром Жарковським. Під час спілкування особлива увага була приділена проєктам, направленим на щасливе дитинство та материнство, протидію домашньому насиллю.
Після спільного дружнього обіду делегація відвідала «Медично-діагностичний Центр святого Луки», а також один з будинків проєкту «Надія», направлений на протидію дитячій безпритульності, сімейному насильству, сирітству і абортам.
Того ж дня делегація Карітасу побувала у Департаменті військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, де її зустрічав заступник керівника Департаменту військового капеланства о. Андрій Зелінський. Сторони обговорили перспективи подальшої співпраці.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_6664-1024x683.jpg)
Під кінець свого візиту до України монсеньйор Міхель Ландау у компанії Андрія Васьковича та Тетяни Ставничої також відвідав визначну пам’ятку історії та архітектури – Києво-Печерську лавру.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/