![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/03/159149579_2943541055925298_1192401919847087139_o.jpg)
На початку березня зустрілися соціальні працівники двох проектів: «Психосоціальний супровід для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України» та «Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях».
В ході зустрічі, психологом проекту ПСС Стєхіною Жанною Олександрівною проведено тренінг «Профілактика професійного вигорання». Під час тренінгу ознайомилися з поняттям «емоційне вигорання» та його характеристиками, дізналися про антистресове харчування, була проведена експрес-самодіагностика професійного вигорання, виконувалися практичні завдання і вправи: «Скріпка», «Вітрила», «Афірмації, формули навіювання, рефлексійні методи і прийоми», релаксація «Струмок».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/03/159337879_2943541232591947_729428641071669716_o-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/03/159316940_2943541215925282_7524665004688581277_o-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/03/159559558_2943541045925299_6826882664751464489_o-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/03/159115219_2943541265925277_3935366756526662560_o-1024x683.jpg)
Дякуємо всім учасникам – співробітникам за ваші добрі слова, надихаючу відвертість у спілкуванні, ваші емоції, силу духу, активну співпрацю та спільні кроки на шляху особистісного розвитку!
Проект «Зміцнення здоров’я» реалізується за організаційної підтримки Caritas Ukraine і фінансується Австрійським агентством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Caritas Österreich.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/02/t.jpg)
Проект “Стійкість та Розвиток” реалізується за підтримки Caritas Ukraine та Caritas Österreich.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/