![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/04/340655446_3613211305666248_2030890733043142234_n.jpg)
Великдень – свято, яке всі чекають, яке дарує віру в добро й надію на краще. Акція “Великодній кошик” – традиційна підтримка і допомога Карітасу людей, котрі у потребі.
600 великодніх пакунків роздали потребуючим у тернопільському Карітасі. Акція у фонді триває вже 28 років поспіль. Пакунки людям освятив владика Василій Семенюк. У кожен пакунок склали найнеобхідніші продукти — це паска, ковбаса, олія, консерви та солодощі.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/04/340791026_950418989421261_6635448997039802234_n-1024x683.jpg)
Їх отримали малозабезпечені сім’ї, старенькі та одинокі люди, а також переселенці, які мешкають у Тернополі. “Мета акції — зібрати ті великодні пакунки для потребуючих людей насамперед нашого міста, які є вразливими, які не мають змоги собі придбати вдосталь харчів. Аби вони насправді відчули ту радість світлого Воскресіння Христового”, — каже директор тернопільського Карітасу отець Роман Загородний.
450 продуктових наборів роздали соціальні працівники Карітасу Хмельницький. Зібрані набори до Великодніх свят соціальні працівники розвезли людям у потребі. Також набори отримали одинокі люди похилогу віку з проєкту «Домашня опіка». До набору входять паска, сир, ковбаса, масло і яйця.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/04/340991589_779880409985073_4831810487643521261_n-1024x684.jpg)
У Карітасі Коломия продуктові набори до святкового столу отримали 500 осіб у потребі. Також усі мешканці 9 шелтерів Карітасу Коломийської єпархії забезпечені продуктами до святкового столу. А в нашій Коломийській єпархії УГКЦ видано ще більше 800 великодніх наборів.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/04/341177828_688476713282703_3545681070877126900_n-1024x682.jpg)
Карітас Кривий Ріг передав великодні кошики самотнім людям. Осередок традиційно допомагає переселенцям, які цього потребують.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/04/340993180_912428516648413_4183338357387456804_n-1024x768.jpg)
Зазвичай, це продукти першої необхідності. Протягом дня допомогу отримало понад 100 людей.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #Карітас України