Image

В Карітасі Волинь відбулась тематична зустріч працівників двох проектів по роботі з дітьми

0 Comments

В центрі для дітей та сімей Карітасу Волинь відбулась тематична зустріч працівників двох проектів, які працюють з дітьми, а саме «Національна мережа центрів для дітей та сімей» та «Соціальний центр для дітей з інвалідністю».

Мета зустрічі – представити «Політику захисту дітей Карітасу Волинь». Цей документ вважається джерелом інформації та довідкового матеріалу щодо питань захисту дітей, а також ряду стандартів та кодексу поведінки для всіх працівників, які дотичні в роботі з дітьми в межах організації.

Координатор проекту та відповідальна особа за захист прав дітей в Карітасу Волинь Вікторія Скриннікова представила працівникам затверджену політику та розповіла як впроваджується вона в діяльності організації.

Нові працівники дізналися, а ті, що працюють тривалий період часу нагадали про цілі політики захисту дітей, про цінності та принципи Карітасу України, про різні прояви та форми насильства, про законодавство, що стосується захисту дітей в Україні.

Окремо зупинилися на правилах та процедурі щодо запобігання, розпізнавання та реагування насильства над дітьми (або його підозру). Детально ознайомилися з Кодексом поведінки та після його підписання зобов’язалися дотримуватися усіх правил, процедур та стандартів та завжди поважати цінності організації Caritas Internationalis.

Ознайомлення з Політикою захисту дітей працівників дитячих проектів та безпосереднє її впровадження дозволить покращити обізнаність із фактом жорсткого поводження з дітьми, пропагувати передовий досвід та забезпечувати співпрацю між усіма сторонами для створення та підтримання безпечного середовища для дітей.

Categories: News | Новини
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: