Image

В Кам’янському відбувся масштабний психологічний форум – «Піклування про себе та свою родину»

0 Comments

17 жовтня 2020 року, в Кам’янському вперше відбувся масштабний психологічний форум – «Піклування про себе та свою родину».

Проведення форуму було зумовлено загальною ситуацією в країні, коли у суспільстві відчувається тривога з різних причин. В цей час люди особливо потребують психологічної підтримки та знань, де вони можуть її отримати, або до якого спеціаліста звернутися при необхідності.

На заході зібралися професійні психологи – спеціалісти різних напрямків психології для того, щоб презентувати свої послуги, які люди можуть отримати для вирішення конкретних проблем.

Розглядали теми батьківства, життєвих цінностей, емоцій, ролі матері та жінки, тонкощі сімейних відносин, стосунків з підлітками, конфлікти та ефективні способи їх вирішення.

Майстер–класи на різноманітні психологічні теми проводили спеціалісти Кам’янського – Дар’я Мармура (Daria Marmura), Людмила Куковенкова (Lyudmyla Kukovenkova), Лілія Литвиненко (Lilia Litvinenko, Наталія Терещенко (@Наталья Терещенко), Марина Кузнецова (Марина Кузнецова), Вероніка Волошина (Veronika Voloshyna), Ольга Неділько (Ольга Недилько (Olga Nedilko) та Наталія Глинська (Тала Глинская).

Після майстер–класів спеціалісти різних напрямків зібралися за круглим столом, щоб розвіяти міфи про надання психологічної допомоги. На додаткові питання гостей форуму відповідали юрист, невролог, інспектор ювенальної превенції, директор учбового закладу, психотерапевти та психіатр.

Щиро дякуємо спікерам за корисну та важливу інформацію, якою вони поділилися на психологічному форумі та чекаємо нової зустрічі.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь