![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67603234_858591494510203_1140293385928572928_n.jpg)
В липні 2019 року на базі Карітасу Борислав відкрився інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими потребами та дітей з багатодітних, неповних, малозабезпечених сімей.
В рамках діяльностей, запланованих працівниками центру – кулінарні та творчі майстер-класи, ігри, вікторини, а під час навчального року ще й допомога дітям з виконання домашніх завдань.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67526532_858591387843547_40641355671666688_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67597973_858591024510250_8611968843675336704_n.jpg)
Всі ці заходи спрямовані на створення безпечного та сприятливого середовища для ефективної адаптації та соціальної інтеграції дітей з особливими освітніми потребами. Вже й зголосилися волонтери (Ірина Свідзінська) , які допомагають працівникам цікаво та змістовно проводити час з дітьми.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/67781541_858591714510181_5846019615972392960_n.jpg)
Запрошуємо бориславців, які мають потребу в такого роду послугах, чи виховують дітей з особливими потребами до нашого центру.
За детальнішою інформацією телефонуйте 067 374 08 79 Марія.
Всі ці заходи стали можливими завдяки підтримці AktionMensch та Katholischen Spitalstiftung Horb am Neckar.