![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/335603070_1625225344661507_2357829242847120276_n.jpg)
У рамках акції «Допомагаємо людям разом 2022», яку організували компанія «Сингента» разом з українськими аграріями, київський осередок Карітасу видав 543 теплих комплекти родинам внутрішніх переселенців.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/336147833_975703269980788_5869904453903165372_n-1024x683.jpg)
Збір коштів тривав з початку літа до кінця вересня 2022 року. За цей час до проєкту долучились кілька аграрних компаній – Вайбранс, Інтеграл, Селест, Макс, Вайбранс, Тріо та Максим Форте.
За результатами акції компанія «Сингента» зробила благодійний внесок у розмірі 800 000 грн. На ці кошти придбали теплі комплекти.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/333609410_169735685862133_3647803002259744602_n-1024x683.jpg)
«Завдяки компанії ми можемо продовжувати допомагати нашим бенефеціарам, — каже отець Роман Сиротич, директор Карітасу Київ. — Дякуємо, що цього року багато сімей змогли відчути омріяний домашній затишок і любов у холодні зимові вечори».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2023/03/335707068_597565372270634_250238174356502460_n-1024x683.jpg)
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проєкт – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/
Tags: #карітас київ