Image

Спільнота взаємодопомоги “Наша Хата” – місце порятунку та надії

0 Comments

Понад 10 років спільнота “Наша Хата” допомагає людям без дому, тим, хто потрапив у скруту. Тут безпритульним надають одяг, харчування, оселю, а головне — можливість змінитися і повернутися до нормального життя.

Мешканці спільноти — дуже часто узалежнені, які “пропадали” за чаркою. Вони оселитись тут, бо зрозуміли — поодинці їм буде вкрай важко залишити колишнє життя в минулому.

За 11 років у нашій хаті знайшли прихисток і порятунок сотні безпритульних. Тут ніхто не стоїть з простягнутою рукою, кожен заробляє на своє утримання: хтось сортує одяг, хтось готує обід, хтось виконує ремонт.

Про спільноту взаємодопомоги “Наша Хата” у сюжеті Варто – Галицькі новини.

Довідково: ДМГО “Спільнота взаємодопомоги “Наша Хата” була заснована БФ “Карітас СДЄ УГКЦ” у 2009 році з головною місією стати місцем порятунку для людей, що опинились у важких життєвих ситуаціях, з метою їх ресоціалізації через духовну, психологічну, профорієнтаційну та іншу допомогу.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Video | Відео | Новини

Залишити відповідь