Image

#Слухайвдома заради тих, хто не має дому: в Україні пройде серія онлайн-концертів для допомоги безпритульним

0 Comments

Карітас України та агентство маркетингових сервісів Havas Engage анонсують соціальний проєкт «КарантинБезДому» і запуск зіркового флешмобу #Слухайвдома заради тих, хто не має дому.

Мета ініціативи — зібрати 1 000 000 гривень для допомоги тим, хто в такий непростий час не має дому.

Отримані кошти Карітас України, як одна з найбільших неприбуткових організацій, що підтримує безпритульних в Україні, розподілить між 12 центрами, де є безкоштовні їдальні для безпритульних. Окрім цього, будуть придбані ліки та необхідні предмети захисту — маски та санітайзери.

«У той час, коли найважливішим меседжем у всьому світі для боротьби з пандемією COVID-19 є «залишайся вдома», найменш соціально захищена категорія людей, безпритульні, цих домівок не має. В умовах карантину діяльність соціальних їдалень та виїзних кухонь обмежена і бездомним все важче дістати їжу. Найменше чого б хотілося в цей час — це бути на вулиці спорожнілого міста. Ми усвідомлюємо, як важливо зараз допомагати лікарям, малому та середньому бізнесу, людям похилого віку, які знаходяться в зоні ризику. Водночас ми розуміємо важливість підтримки тих, хто наразі не має власного дому і дуже потребує нашої уваги», — Володимир Зборовський, Managing Director Havas Engage. 

Збір коштів відбуватиметься протягом усього проекту. На офіційній сторінці «КарантинБезДому» бажаючі долучитись до благодійної ініціативи можуть дізнатись більше інформації про проєкт, зробити свою благодійну пожертву та слідкувати за анонсами концертів. Також, створено відповідну подію у Фейсбуці.

«Вулична музика об’єднує людей у всьому світі. Цьому навіть присвячені цілі музичні фестивалі. Саме завдяки музиці ми хочемо об’єднати людей онлайн, привернути увагу до проблеми й разом зробити добру справу. Ми закликаємо небайдужих українських артистів, наших партнерів та бренди приєднатися до проекту «КарантинБезДому» , адже чим більше нас буде, тим більше шансів, що ми досягнемо своєї мети і зберемо 1 млн грн на потреби безпритульних», — Уляна Антипенко, Event Director Havas Engage. 

Найближчим часом команда проєкту анонсує дату та час першої трансляції, а також імена зірок, що погодились підтримати ініціативу. До проєкту вже долучились музиканти «Один в каное», чия пісня «У мене немає дому» стане офіційним треком проекту. 

«На жаль, зараз ми не маємо змоги зібратись командою та зіграти онлайн-концерт, тому що всі роз’їхались по своїх домівках. Але ми раді підтримати такий важливий проєкт нашою піснею «У мене немає дому» та закликаємо усіх приєднатись та допомогти зібрати необхідну суму», — Ірина Швайдак, солістка гурту «Один в каное».

Categories: News | Новини

Залишити відповідь