Результати роботи мобільної бригади Карітасу Донецьк у лютому

Мобільна бригада Карітасу Донецьк у м. Дніпро не зважаючи на те, що не було змоги працювати у звичайному режимі, надала допомогу найбільш потребуючим бенефіціарам.

У лютому 2022 р. наші бенефіціари отримали 179 грошових грантів, 17 медичних ваучерів, 10 продуктових наборів та 45 медичних грантів. Також смт. Новотошківське та с. Оріхове 8 раз скористалися безкоштовним соціальним автобусом.

Команда Карітасу Донецьк у важкі часи для України продовжує допомагати та підтримувати постраждали населення. Хоча команда і розділена по різних місцях перебування,  разом ми намагаємося зробити все, що в наших силах для всіх, хто цього потребує.

На жаль, через початок бойових дій заплановану допомогу надати  у повному обсязі не вдалося. Проте, завдяки тому що проект змінив деякі напрямки своєї роботи та готов надавати екстрену грошову допомогу бенефіціарам чиї домівки було зруйновано або пошкоджено під час бойових дій, 39 бенефіціарів отримали разову грошову допомогу.

Люди які постраждали внаслідок бойових дій 0-5 від лінії розмежування можуть звертатися за допомогою, телефони:

+380957651912

Наші психологи завжди на зв’язку:

+380951950870

Допомога надається в рамках проекту «Багатосекторальна гуманітарна допомога у грошовій, натуральній формі, послуг і ваучерів для покриття базових потреб, продовольчої безпеки, фізичного і психічного здоров’я та підготовки до зимування постраждалих від конфлікту осіб на сході України», 2021-2023 рр.

У період розповсюдження COVID 19, працівники мобільних бригад дотримуються підвищених заходів захисту та особистої безпеки, щоб уникнути можливого інфікування та не наражати на небезпеку бенефіціарів, тому працюють за новими протоколами. Проект здійснюється при підтримці Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/