Image

Психологічна підтримка мешканцям селища Кримське

0 Comments

В середині грудня відбулася групова зустріч мешканців с.Кримське Сєвєродонецького району з психологами проекту Basic Needs.

Цей населений пункт знаходиться в зоні 0-5 км від лінії ведення бойових дій в Луганській області. Протягом восьми років місцеві мешканці змушені жити в постійній напрузі, тривозі, невизначеності через найближче майбутнє. Щодня засинаючи та просинаючись під звуки розриву снарядів та пострілів, ці люди як ніхто інший розуміють ціну життя та наскільки воно непередбачуване. Накопичений роками стрес впливає на всі сфери їхнього життя та негативно позначається на загальному стані здоров’я: погіршується самопочуття та загострюються хронічні захворювання.

На занятті з психологічної підтримки учасники працювали над подоланням наслідків стресу та покращували свій психоемоційний стан за допомогою творчості. Використовуючи правопівкульне мислення, вони створили кожен свою індивідуальну роботу під назвою «Японська сакура». Особлива техніка малювання додала зацікавленості, а підказки психологів допомагали покроково виконувати завдання. Тому результат спільної роботи дуже сподобався виконавцям та додав впевненості у власних силах та підняв не тільки настрій, але й самооцінку.

Комплексна допомога мешканцям буферної зони надає людям надію, що їхня доля не залишає байдужими тих, хто може підтримати та допомогти.

Психологічна підтримка надається в рамках проекту «Багатосекторальна гуманітарна допомога у грошовій, натуральній формі, послуг і ваучерів для покриття базових потреб, продовольчої безпеки, фізичного і психічного здоров’я та підготовки до зимування постраждалих від конфлікту осіб на сході України», 2021-2023 рр.

У період розповсюдження COVID 19, працівники мобільних бригад дотримуються підвищених заходів захисту та особистої безпеки, щоб уникнути можливого інфікування та не наражати на небезпеку бенефіціарів, тому працюють за новими протоколами.

Проект здійснюється при підтримці Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини (GMFA).


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X