![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/241933816_1696495873874452_576328221433929075_n-1.jpg)
Минулими вихідними Карітас Мукачівської греко-католицької єпархії вітав дорогих гостей – людей похилого віку, які зібралися разом для проведення цікавого дозвілля.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/241676859_5004657862896851_1562670119569154368_n-1024x683.jpg)
Розпочали зустріч спільною молитвою, після чого сестра Тереса провела невеличку бесіду – катехизацію та розповіла про таїнство Євхаристії як джерело духовного скарбу Церкви.
Після науки наші учасники заходу змагалися у біблійній вікторині з метою заохочення до читання Святого Письма. Але як же наші милі, творчі, активні бабусі без рукоділля? На допомогу поспішила майстриня з hand made Анжела Приміч.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/242397998_1869300383268448_1815758086564744673_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/242475166_1869301019935051_6578026667771762022_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/242588283_1869300966601723_5449419675894992924_n-1024x683.jpg)
Разом з жінками вони натхненно творили аплікацію «паперова вишиванка». Після кропіткої праці на всіх чекав святковий обід.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/242537009_1869300209935132_1378475933823186106_n-1024x683.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/242293030_1869301103268376_6414684436408521142_n-1024x683.jpg)
Весь захід пройшов у теплій, невимушеній, дружній атмосфері та згуртував людей похилого віку на активне спілкування та живий контакт з дійсністю, пробуджуючи внутрішній потенціал та позитивні емоції.
Якщо Ви або Ваші знайомі похилого віку потребують сторонньої допомоги, звертайтесь за телефоном +380666008283 Марина Русин керівник проекту «Домашня опіка».
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/