![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/128858219_1823476974468556_1158589427013605266_o.jpg)
Впродовж серпня-грудня 2020 року відбувалася реалізація проєкту «Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19», який впроваджується Міністерством соціальної політики спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та ГС “Українська Мережа за права дитини” у Волинській, Дніпропетровській, Миколаївській, Полтавській та Харківській областях.
У Волинській області партнером проекту став Волинський обласний благодійний фонд «Карітас Волинь».
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/128686195_1823476517801935_2834813751935634287_o-1-1024x768.jpg)
По Волині здійснено моніторинг безпеки та потенціалу 272 сімей, куди повернулись 577 дітей з інтернатних закладів на час епідемії.
26 мультидисциплінарних команд фахівців склали 325 актів оцінки потреб вразливих сімей, з метою здійснення соціальної роботи з ними (надання соціальних послуг чи взяття під соціальний супровід).
Фахівцями Карітасу Волинь, в особі регіонального координатора Скриннікової Вікторії, соціального педагога Галицької Тетяни та психолога Федорович Наталії була надана всебічна соціальна підтримка вразливим сім’ям з дітьми в надзвичайних ситуаціях.
50 сімей, в них 158 дітей, які повернулися з інтернатних закладів та залишились вдома і навчаються в закладах освіти по місцю проживання, впродовж грудня отримають гуманітарну допомогу.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/128985592_1823478024468451_5427794676104346473_o-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/129158046_1823477534468500_5693896269801463425_o-1024x768.jpg)
Всього в рамках проєкту допомогу отримають 89 сімей, в яких проживає 283 дитини, на загальну суму близько пів мільйона гривень.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/