![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/04/162df654b3f04376.jpg)
350 пакунків з продуктами розвозять працівники Тернопільського благодійного фонду “Карітас” одиноким пенсіонерам, людям з інвалідністю та дітям-сиротам. Ще близько 200-сот пакунків розвезуть таким парафіянам священники Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ в Козівському, Бережанському, Зборівському та Теребовлянському районах.
Про акцію “Великодній кошик” розповів директор фонду отець Андрій Марчук:
“За допомогою наших водіїв, водіїв-волонтерів ці продуктові набори “Великодній кошик” зможуть отримати як літні люди, які є під нашою опікою в проекті “Домашня опіка”, так і діти, молодь, які є, перш за все, в проекті “Молодь з інвалідністю – життя в повноті”, а також у проекті “Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю в Україні”, ну і також різні категорії людей, які є користувачами нашого фонду “Карітас Тернопіль”.
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/04/92909722_1390177147854822_5858674243188817920_o.jpg?fit=640%2C360)
![](https://i1.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2020/04/93860129_1390176981188172_3461354477884276736_o.jpg?fit=640%2C360)
Приблизна вартість одного пакунка – 400 гривень, каже секретарка фонду Тетяна Калиняк:
“Тут є паски, є ковбаса, яйця, що традиційно входить, крупи, майонез і сир плавлений”.
Освятив продукти митрополит Тернопільсько-Зборівської архиєпархії Української греко-католицької церкви Василій Семенюк.
Продукти для цих пакунків збирали працівники “Карітасу”, священники Тернопільсько-Зборівської архиєпархії греко-католицької церкви та підприємці, а паски – депутати обласної ради.
Цю акцію Карітас Тернопіль проводить 21-й рік, – каже отець Андрій Марчук.