![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/08/4-1.jpg)
Католицька школа та дитячий садок Святого Папи Івана Павла ІІ, яка працює під опікою Карітасу Коломия, розпочала християнський відпочинково-розвивальний табір для своїх вихованців.
З першого для на заняття прийшли 28 дітей, яких, враховуючи карантинні обмеження, поділено на три групи.
Діточки відпочивають, граються з досвідченими вихователями-педагогами, моляться, переглядають та обговорють цікаві фільми та мультики, а також мають смачнющий обід та перекуски.
Заняття в таборі будуть тривати до початку навчального року.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/08/6-1.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/08/5-1.jpg)