Image

Мешканці Луганського регіону отримали гігієнічні засоби першої необхідності

0 Comments

Наприкінці квітня, співробітники БФ «Милосердя Луганськ» адресно доставили першу партію гігієнічних наборів для бенефіціарів проекту “Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях”.

Допомогу отримали найбільш потребуючі, переважно це люди похилого віку, важкохворі та люди з інвалідністю. Загалом, для 100 місцевих мешканців с. Валуйське, с. Вільхове та с. Макарове, було видано 150 гігієнічних наборів, серед яких 50 посилених наборів, що включають підгузки, пелюшки для тяжкохворих і маломобільних пацієнтів.

В рамках проекту здійснюється інформаційна кампанія для профілактики розповсюдження хвороби Covid-19, запобігання домашньому насильству та забезпечення бенефіціарів засобами індивідуального захисту і дезінфекції.

Проект “Зміцнення здоров’я, стійкості громад та засобів до існування в Донецькій та Луганській областях” реалізується за організаційної підтримки Caritas Ukraine і фінансується Австрійським агентством розвитку (ADA) за кошти Австрійського співробітництва з питань розвитку та Caritas Österreich.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X