Image

Компанія AB InBev Efes Україна передала Карітасу Харків понад 800 літрів квасу

0 Comments

AB InBev Efes Україна продовжує надавати підтримку своїм домашнім регіонам. 18 січня компанія передала 807 літрів квасу благодійній організації “Карітас Харків”, що допомагає людям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Надана на благодійних основах продукція у найближчий час буде використана для забезпечення гарячими обідами та продуктовими наборами людей похилого віку, осіб з інвалідністю, людей без постійного місця проживання у місті Харкові. 

AB InBev Efes Україна розвиває свій бізнес базуючись на принципах корпоративної соціальної відповідальностіі доводить, що передові компанії мають дбати не лише про своїх клієнтів, але і про громади, в яких вони ведуть свій бізнес. У грудні минулого року була представлена оновлена глобальна мета “Мріяти про більше, наповнюючи майбутнє радісними моментами”, яка викристалізовує філософію компанії та посилює соціальну складову її діяльності. 

“Ми раді розпочати цей рік із перших кроків до втілення нашої нової мети. AB InBev Efes Україна завжди підтримує регіони де є наше виробництво та де живуть наші співробітники. Ми інвестуємо не лише у розвиток компанії, але й у щасливе майбутнє українців. І особливо приємно продовжувати партнерство із “Карітас”, адже у нас є спільна місія – створювати радісні моменти, допомагаючи та підтримуючи тих, хто цього потребує. Я впевнений, що смачний квас гарно смакуватиме до обіду та подарує не одну усмішку людям, які перебувають під опікою цієї організації”, – коментує в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

Благодійний фонд “Карітас Харків” – благодійна організація, яка входить в мережу МБФ Карітас України.

“Карітас Харків” працює за принципом “екстреної служби допомоги” на виклики зовнішніх та внутрішніх ситуацій і надає підтримку людям із Харківської, Сумської та Полтавської областей. Організація надає допомогу зокрема й з юридичних, психологічних, фінансових та соціально-гуманітарних питань. 

Нагадаємо, що раніше AB InBev Efes Україна вже співпрацювала з Благодійним фондом “Карітас Україна” у рамках боротьби з COVID-19. Спільними зусиллями у часи дефіциту ми забезпечили соціальні установи та лікарні дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту та кисневими концентраторами.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь