Image

Карітас України переміг у трьох номінаціях національного рейтингу

0 Comments

28 вересня 2018 року в Inveria Hall відбулася церемонія нагородження Національного рейтингу благодійників, що вже вп’яте проводить Український форум благодійників. Цього року Карітас України став лідером у трьох номінаціях серед фондів з річним бюджетом понад 100 млн гривень: «Сума витрачених коштів на благодійну діяльність у 2017 році відносно 2016 року», «Витрати у сфері соціального захисту» та «Витрати у сфері розвитку науки та освіти».

Показово, що все більше вітчизняних неприбуткових організацій публічно звітують про свої витрати, беручи участь в національному рейтингу та потрапляючи на карту благодійності.

«Надзвичайно приємно отримувати таку високу відзнаку як визнання ефективності благодійної діяльності Карітасу в Україні та прозорості використання коштів на неї. Це оцінка наших працівників та волонтерів, які самовіддано працюють сповідуючи принцип милосердя по всій Україні.

Ми радо беремо участь у Національному рейтингу благодійників та активно запрошуємо наших колег до цього. Ми віримо, що ефективна, доступна та прозора філантропія – є найкращим стимулом для розвитку культури благодійності всього суспільства», – зазначив директор з мобілізації ресурсів та PR Карітасу України Владислав Шелоков, отримавши відзнаку від організаторів.

Крім того, відзнаку отримав також благодійний фонд «Карітас Одеса УГКЦ» – він став лідером номінації «Сума витрачених коштів на благодійну діяльність у 2017 році» у категорії «Обсяг витрат на благодійну діяльність від 1 до 10 млн гривень на рік».

Довідково: Національний рейтинг благодійників – професійний незалежний рейтинг благодійних організацій, які оприлюднюють свої річні податкові звіти. Це унікальна можливість публічно підтвердити прозорість та підзвітність діяльності на всеукраїнському рівні. До участі запрошуються усі благодійні фонди – від невеликих до найбільших. Рейтингування проводиться у чотирьох категоріях за обсягами благодійного бюджету.

За прозорістю Рейтингу cтежила Наглядова Рада:

  • Андрій Бублик, директор із зв’язків з державними установами та комунікацій в Україні і Молдові ІП «Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед».
  • Анна Гулевська-Черниш, голова правління ГО «SILab Ukraine».
  • Світлана Супрун, незалежний експерт.
  • Ольга Щетініна, член правління Української асоціації оцінювання.
  • Катерина Засуха, власник та керівник партнер агенції «Ефективні комунікації».
  • Юрій Залуський, адвокат.
  • Катерина Смаглій, дослідник Атлантичної ради.

https://www.flickr.com/photos/caritasua/albums/72157674010551218

(якщо фото не завантажилось, оновіть сторінку – натисніть F5 або Ctrl+R)

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X