Image

Карітас Київ надає гаряче харчування для бездомних та стареньких

0 Comments

Благодійний фонд «Карітас-Київ» надає гаряче харчування для бездомних та стареньких. Зокрема, це люди, які не мають можливості забезпечити себе і потерпають від голоду – літні люди, безхатченки, люди з інвалідністю.

Гарячі обіди готуються на благодійній кухні Карітасу Київ та вивозяться на вулицю, де бездомні та люди, що потребують – мають можливість з’їсти гарячу їжу.

Поки-що, через обмежені можливості, змушені робити це лише двічі на тиждень – у вівторок і четвер по 80 обідів, але маємо надію, що за підтримки добрих людей вдасться збільшити частоту харчування та кількість обідів.

Харчування відбувається за адресою – м. Київ, вул. Курнатовського, 7 щовівторка та щочетверга з 13.00 до 14.00.

Хочете допомогти?

Кошти можна перерахувати на окремий розрахунковий рахунок через Приват24 у розділі – платежі за реквізитами. Або ж через будь-яку банківську систему чи з будь-якої платіжної картки. Це не займе багато вашого часу – до 3 хв. Кожна пожертва – це служіння і допомога тим, хто цього потребує.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КАРІТАС – КИЇВ»

Код ЄДРПОУ 21477781 IBAN UA363253650000026004030299143 АТ «КРЕДОБАНК» м. Київ

Призначення платежу – благодійний внесок

За наявності питань чи пропозицій, або якщо б Ви хотіли надати продукти харчування, просимо звертатися syrotych@ukr.net

Ваш внесок – це більше ніж шматок хліба тому, хто потребує. Це турбота, тепло, яке зігріває душу, це відновлена віра в людей, які поруч, це впевненість у тому, що тебе розуміють, підтримують, цінують і поважають твій вік та гідність. А що найважливіше – це здійснення нашого християнського обов’язку та втілення нашої віри.

Давайте творити добро разом! Бо кожен, хто бере – наповнює руку, а той, хто дає – наповнює серце!


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X