![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/07/111476967_1381999588657417_1339182938039684820_n.jpg)
З радістю анонсуємо та відкриємо реєстрацію на новий сезон циклу тренінгів «Школа відповідального батьківства», який традиційно проводить психолог Простору підтримки Олена Селіванова.
Заняття розпочнуться 3 серпня та будуть відбуватись один раз на тиждень, щовівторка.
Якщо Ви хочете краще зрозуміти свою дитину, побудувати з нею гармонійні відносини, засновані на взаємоповазі, навести лад в родині та стати ще щасливішими, не гайте часу та реєструйтесь до «Школи відповідального батьківства»!
Заняття будуть проходити на відкритому повітрі та з дотриманням необхідних заходів безпеки щодо поширення коровірусної інфекції, відповідно до чинних рекомендацій МОЗ України.
Форма реєстрації: https://forms.gle/GWNEHY3AxTwwr47m7
Цей сезон школи реалізується за фінансової підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації в рамках обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на 2020 рік.