![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2022/03/team_chernivtsi-e1647113890722.jpg)
У Чернівцях вимушені переселенці допомагають готувати м’ясні та рибні консерви для армії та потребуючих. Таким чином люди, які втекли з-під обстрілів, хочуть допомогти волонтерам на їхньому фронті. Координує роботу та допомагає переміщеним особам «Карітас Чернівці».
Благодійна організація сьогодні у різні способи допомагає людям, які постраждали внаслідок російської агресії у в українських містах. Розпочинається все із зустрічі людей на вокзалі. Декому потрібне постійне помешкання, а хтось мандрує через місто далі. Людям потрібна консультація, підтримка чи просто дружня розмова.
Tags: #карітас чернівці