![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/215984522_2445461135598514_4141050054684975952_n-3-e1632468235614.jpg)
Підприємницька компетентність – це модель поведінки, яка дозволяє людині успішно втілювати власні задуми в життя. Що їй для цього необхідно? Вміти планувати свою діяльність, застосовувати творчі та інноваційні підходи до роботи, а в разі потреби – ризикувати.
Працівники проекту «Соціально-педагогічна робота з дітьми та молоддю» розпочали формувати підприємницькі вміння підлітків. Протягом місяця хлопці й дівчата відвідують заняття на яких навчаються стратегій бізнес-планування, виготовлення продукції, соціальної відповідальності, участі в ухваленні рішень, продажу, комунікації з колегами та партнерами тощо.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/231188104_2034404103375841_5738325162023817124_n-2.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/229025988_1774156962790170_2219109991870861259_n-3.jpg)
Відвідуючи заняття, молоді люди проявляють ініціативу у створенні та реалізації власного продукту, а працівники та волонтери дбають про всі необхідні умови для цього.
Гроші, виручені від продажу товарів будуть витрачені на потреби, які діти визначили пріоритетними: оновлення спортивного залу в Карітасі!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/240145186_172119731693399_8875935009416343554_n-2.jpg)
Ми дякуємо нашим волонтерам за співпрацю та допомогу в розвитку теми, яка може кардинально покращити шанси молодих людей у майбутньому.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/