Image

Фахівці Карітасу Одеса провели семінар з протидії торгівлі людьми

0 Comments

27 жовтня 2021 року, працівниці Карітасу Одеса у приміщенні Медіацентру Авангардівської селищної ради провели семінар на тему «Торгівля людьми та трудова експлуатація. Ідентифікація осіб, які постраждали від торгівлі людьми. Механізм взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні».

У семінарі взяли участь практично всі учасники національного механізму взаємодії, зокрема посадові особи Авангардівська Селищна Рада, фахівці із соціальної роботи, робітники ЦНСП, відділу соціального захисту населення, закладів освіти Хлібодарського та Новодолинського старостинських округів.

Учасники познайомились із законодавством, яке регламентує діяльність у цій сфері, формами торгівлі людьми, етапами здійснення злочинної діяльності, алгоритмом ідентифікації осіб та послідовністю взаємодії в разі звернення по допомогу.

Під час навчання велись жваві обговорення практичних кейсів. Присутні на заході не лише отримали знання, а й змогли попрактикувати щодо механізму взаємодії структур для надання допомоги.

Захід відбувся у форматі мобільних виїздів в рамках проєкту «Посилення мережі консультаційних центрів для людей, які постраждали від торгівлі людьми в Україні», який реалізується в мережі Caritas Ukraine за підтримки Карітасу Кореї та Карітасу Іспанії.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X