![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/04/56226111_997740610433977_4101275150102560768_o.jpg)
Капелан із Чернівців став лауреатом Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018». Отця Василя Гасинця відзначили у номінації «Волонтер року» (2 місце).
Священик розповів, що ця номінація стала для нього сюрпризом, адже він навіть не знав, що його зареєстрували для участі у конкурсі.
«Я дізнався про це випадково. Я був на фронт, коли мені зателефонували з Києва і сказали, що треба підтвердити реєстрацію у конкурсі», – розповів священик.
Василь Гасинець – священник Української греко-католицької церкви в Чернівцях, військовий капелан, директор місцевого осередку Карітасу. Відомий тим, що традиційно їде на Схід із допомогою для воїнів на передовій.
Нагадаємо, що 16 квітня цього року у колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулась церемонія нагородження переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018».
Серед 964 заявок, які надійшли на електронну адресу конкурсу, Національна експертна рада та більше ніж 40 залучених зовнішніх експертів визначили найкращих благодійників в Україні. Цьогоріч учасники конкурсу подавали свої заявки в 23 номінації.
Варто зазначити, що Карітас Харків посів 2 місце в номінації «Благодійність в соціальній сфері».
На регіональний етап конкурсі «Благодійна Львівщина 2018» надійшло 37 заявок у 11 номінаціях. Карітас Львів посів 2 місце в номінації “Регіональна благодійність” та 3 місце в номінації “Благодійність у соціальній сфері”.
Регіональним партнером Асоціації благодійників України у проведенні конкурсу в Запоріжжі виступив Карітас Запоріжжя.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/60213587_1265201313647305_2924995216748314624_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/05/60167760_1265203923647044_8832687590973898752_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/04/56845614_1241258622708241_8802048509759979520_n.jpg)
Карітас Полтава виступив організатором церемонії нагородження першого регіонального конкурсу «Благодійна Полтавщина 2018», яка відбулась 10 квітня 2019 року в приміщенні Полтавського художнього музею імені М. Ярошенка.
![](https://i2.wp.com/caritas-ua.org/wp-content/uploads/2019/04/56997669_521130391626446_6625427992602476544_o.jpg?fit=640%2C427&ssl=1)
Повний список переможців Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018»