![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/foto-5-scaled.jpg)
Минулого тижня, в рамках проекту «Відповідь на пожежі в Луганській області» за підтримки Карітасу Австрія, 61 постраждала родина із населених пунктів Капітанове, Муратове Новоайдарського району та 77 родин з смт. Воронове отримали кухонне приладдя для забезпечення основних потреб.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/img_20201208_115646-1024x768.jpg)
Також 44 домогосподарства населених пунктів Капітанове та Муратове отримали вкрай необхідну допомогу, а саме – по 2 тони паливних брикетів на зимування.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/foto-pozhezhi-7.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/foto25.jpg)
Мобільна бригада Карітасу Донецьк у м. Дніпро, за підтримки директора о. Василя Пантелюка та проектного менеджера Карітасу України Вадима Хоменка, надала адресну допомогу маломобільним людям.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/foto-pozhezhi-4-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/foto-pozhezhi-3-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/img_20201208_114207-1024x768.jpg)
Мешканці постраждалих сіл завжди чекають на нас. Справді, неможливо переоцінити важливість послуг, які надаються працівниками Карітасу. Допомога завжди приходить вчасно, без зволікань. Жителі вдячні за щирість і доброту, без яких дуже важко жити.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/12/5555-1024x768.jpg)
Говорять, що краса врятує світ, але без співчуття і турботи – це неможливо. Людина у цей світ приходить з любові. Саме вона тримає світ, саме їй ми поклоняємось, творячи молитву до Всевишнього.
Ми відповідальні за свою велику місію: зберегти цей світ у любові від руйнації заради величі людини, а величною людина стає в каятті й бажанні творити щось добре для інших.
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/