![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/211855859_2992006184418373_1353755229859099269_n.jpg)
2 липня 2021 року, відбулася підсумкова Всеукраїнська конференція: «Будуємо мости, а не стіни: 4 роки практик миробудування Карітасу».
Київ, Харків, Івано-Франківськ, Краматорськ та Кам’янське – регіони, які будували мир у своїх громадах протягом 4 років, а тепер поділилися досягненнями та успіхами.
У конференції взяли участь Архієпископ та Митрополит Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ Володимир Війтишин, заступник голови відділу соціального служіння УГКЦ Андрій Нагірняк , менеджер проектів з миробудування Карітасу України Ганна Гоменюк, директор Карітасу Івано-Франківськ о. Володимир Чорній, директор Карітасу Харків о. Сергій Коваль та Сімон Шлегель, представник Карітасу Німеччини.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/207502514_2992006404418351_7913049400026884374_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/207565343_2992006261085032_4629174970565228610_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/209165705_2992006521085006_6282622529718252170_n.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/210918568_2992006954418296_7623144503808920023_n.jpg)
Про роботу у сфері миробудування розповіли психологи Карітасів, соціальні працівники, спеціалісти з комунікацій, а також учасники заходів – внутрішньо переміщені особи, сім’ї учасників АТО/ООС та загиблих героїв, спеціалісти у різних сферах – освітяни, працівники соціальної сфери, журналісти.
Конференція відбулася у Івано-Франківську, деякі учасники долучалися онлайн у Zoom.
Більше про те, що вдалося та те, над чим потрібно ще працювати усі мають можливість переглянути в онлайн-трансляціях на нашій сторінці.
Єдине, що варто додати – будувати мир у суспільстві варто продовжувати! Якщо буде мир у серці кожної людини, в громаді, і, дай Бог, найближчим часом настане і в Україні!
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2021/09/212818138_959624864876897_8629051569387342250_n.jpg)
Робота у сфері миробудування велася у рамках проекту “Долаючи розломи у громадах, що постраждали від конфлікту: від зцілення до співпраці” за фінансової підтримки Карітасу Німеччини та Міністерства закордонних справ Німеччини.
Особлива подяка Карітасу Івано-Франківськ за організацію заходу!
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/