![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/myloserdya.jpg)
Через пандемію COVID-19, карантинні обмеження і спад економічної діяльності значно збільшилася кількість сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.
Аби забезпечити базові потреби таких сімей, команда БФ “Милосердя-Луганськ”, протягом 3 місяців надавала допомогу повноцінними продуктовими наборами, засобами індивідуального захисту та засобами гігієни. Також, за потребою, батьки та діти отримували фахові консультації від психолога та соціальних працівників проєкту.
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/pppp-1024x737.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/myloser-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/myloserd-1024x768.jpg)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2020/09/myloserdd-1024x768.jpg)
Загалом допомогу отримати 320 родин, що мають у своєму складі неповнолітніх дітей та проживають у населених пунктах уздовж лінії зіткнення в Станично-Луганському районі Луганської області.
На сьогодні було видано 2880 продуктових і 320 гігієнічних наборів, якими вдалося забезпечити 1 139 бенефіціарів проєкту.
Дана гуманітарна програма стала можливою завдяки підтримці Caritas Österreich та Caritas Ukraine і реалізується в межах проєкту «Гуманітарна допомога населенню Луганської області, яке постраждало від COVID-19″ в складі проєкту «Психосоціальний супровід (ПСС) для дітей та батьків/опікунів у буферній зоні на сході України».
Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/