Image

Діти трудових мігрантів із м. Броди побували на відпочинку в Карпатах

0 Comments

06.09.12, Івано-Франківщина
З 11 по 18 серпня юні учасники студії „Сто талантів” проекту „Соціально-психологічна підтримка дітей трудових мігрантів” Карітасу Броди відпочивали в мальовничих Карпатах. Цей відпочинок проходив у реколекційному будинку місійного товариства св. ап. Андрія Первозванного в с.Заріччя Надвірнянського району Івано-Франківської області. Організував для дітей цю поїздку директор бродівського Карітасу разом із працівниками проекту.

Близько 30 дітей, віком від 7 до 15 років, і 6 дорослих стали учасниками табору в горах. За словами дітей, відпочинок, який тривав 8 днів, виявився дуже насиченим і цікавим. Коли в перші дні їх перебування в горах падав дощ і було холодно на вулиці, підопічні проекту допомоги дітям трудових мігрантів переглядали свої улюблені мультфільми, грали різноманітні ігри, малювали і співали.

Мальовнича гірська місцевість поблизу гір та лісу сприяла частим походам в гори та на річку Прут. Діти збирали ожину та гриби, фотографували чудові краєвиди, робили часті виїзди за село, зокрема, побували в м. Яремче на водоспадах Пробій, Гук, піднімалися також на скелі Довбуша. А найменшим учасникам відпочинку особливо запам’ятався Прикарпатський заповідник, де є велика кількість диких кабанів, оленів, кіз. Старші ж діти захоплююче згадують славнозвісний музей писанок у Коломиї, де кожен придбав собі на згадку сувенір чи магнітик.

В неділю та у свято мучеників Маковейських діти і педагоги Карітасу ходили на Службу Божу. Кожен день літнього табору розпочинався і закінчувався молитвою, що відбувалось за бажанням самих дітей і сприяє їх духовному зросту, формуванню християнського світогляду.

В останні вечори діти палили ватру, смажили ковбаски, співали християнських та українських пісень. Кілька разів організатори табору проводили для дітей дискотеки. Працівники соціального центру „Сто талантів” кажуть, що усім дуже сподобалися умови проживання, харчування і гостинний прийом о. Мирослава та їмості Надії Ханенків, за що їм особлива подяка.

Categories: Новини

Залишити відповідь