Image

У Сумах Карітас підписав меморандум про співпрацю з Регіональним центром з надання БВПД у Сумській області

На базі Регіонального центру з надання Безоплатної правової допомоги у Сумській області відбулась зустріч керівниці центру Олени Демченко із президенткою Карітасу України Тетяною Ставничою та директором Карітасу Суми отцем Олександром Дядею, під час якої підписали меморандум про співпрацю.

Карітас Суми надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, особам, які постраждали від бойових дій  та проживають в громадах, що входять до переліку таких, де тривають бойові дії. Окрім вище згаданого працюють для дітей ВПО від 7 до 14 років гуртки дозвілля та арт-терапії для дітей та дорослих.

«Підписання Меморандуму є одним із перших кроків нашої спільної роботи з Карітасу Суми. Представники фонду виїжджатимуть до населених пунктів, а система БПД Сумщини отримає змогу забезпечити безперешкодний доступ до  безоплатної правової допомоги цих громадян у віддалених куточках місцевих громад. Окрім того, на найближчий тиждень запланована робоча зустріч із узгодження плану спільних заходів. Ми налаштовані на активну співпрацю в цьому напрямі», – наголосила директорка Регіонального центру з надання БПВД у Сумській області під час зустрічі.

«Милосердя — це любов у дії. Це — наша віра, виражена у вчинках. Карітас є чимось, що кожен із нас потребує у своєму серці, зокрема для духовного зросту, розвитку особистого та спільнотного», — зауважила президентка Карітасу України, Тетяна Ставнича.

Меморандум про співпрацю між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області та Карітас Суми дає можливість:

Провадити фахівцями системи БПД Сумщини та спеціалістами Карітас Суми консультаційну, експертну, організаційну, адвокаційну, фасилітативну підтримку та координаційний супровід представників громади;

Сприяти ефективному діалогу між представниками різних стейкхолдерів та бенефіціарів на рівні територіальної громади на шляху реалізації цілей та завдань по її відновленню та розвитку.

«Сприяння обміну досвідом у реалізації стратегій розвитку територіальних громад на принципах соціального партнерства та взаємодії на рівні громади – це один із напрямів Меморандум. Наші очікування щодо співпраці направлені на категорію внутрішньо перемішених осіб та дітей ВПО, так як  кількість осіб, які перемістилися із тимчасово окупованих території та зони активних дій, як це  не прикро визнавати, лише збільшується останнім часом», – зазначив директор Карітас Суми отець Олександр Дядя.

Зустріч пройшла за участі координаторки проєктів Карітасу Суми Ніни Чернявської. Цього дня було не лише підписання  самого Меморандуму. Представники благодійного фонду домовились щодо подальшої організації співпраці.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь