Image

Святкова магія від Кока-Кола: мільйон пляшок для найбільш незахищених українців

Кока-кола дарує мільйон пляшок напою найбільш вразливим спільнотам по всій Україні, щоб зробити свята трохи радіснішими.

На українському заводі «Кока-Кола Беверіджиз Україна» вже виготовляють партію – мільйон півторалітрових пляшок Coca-Cola зі спеціальною позначкою на етикетці: «Для тебе». Цими особливими пляшками Кока-Кола хоче підтримати українців, які нині живуть у дуже непростих обставинах, та подарувати їм приємні миттєвості в цей святковий період.

За допомогою таких партнерських гуманітарних організацій, як Український Червоний Хрест та Карітас України, Coca-Cola надійде в подарунок родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, внутрішнім переселенцям, самотнім батькам, багатодітним сім’ям, особам з інвалідністю у всіх областях України.

На знак підтримки пляшки Coca-Cola також надішлють громадам, які розташовані найближче до лінії бойових дій. Для цього компанія передає частину напоїв Благодійному Фонду М.Р.І.Я, який спільно з шотландською організацією Siobhan’s Trust забезпечує теплою їжею жителів таких регіонів.

1 мільйон пляшок Coca-Cola в подарунок – це жест солідарності з українцями, спосіб висловити їм повагу та підтримку. Наша мета – принести трохи радості в домівки українців під час свят.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримати нашу діяльність з допомоги потребуючим – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь