Image

«Психологічна майстерня для дітей» від Карітасу Маріуполь

0 Comments

Складні часи роблять дітей більш вразливими та одинокими. Стрес часто робить і дорослих, і дітей безпомічними, та саме зараз ми всі так потребуємо опори на внутрішню силу.

Повернення собі сили.

Діти не завжди можуть сформулювати те, що їх турбує. І, на жаль, саме зараз не завжди можуть прийняти допомогу. Але всі діти відкриті до творчості, гри, турботливого супроводу досвідчених спеціалістів.

Зараз існує великий запит на роботу з родинами переселенців щодо більш успішної адаптації до життя у нових умовах. На виклик сьогодення психологиня проекту «Адвокація сталих соціальних послуг» Карітасу Маріуполь Світлана Осипова організувала та проводить «Психологічну майстерню для дітей» на час літніх канікул.

В програмі Майстерні три напрямки роботи:

1. Творчі майстер-класи для розвитку креативного мислення та наповнення ресурсом.

2. Заняття на розвиток стресостійкості та емоційного інтелекту.

3. Психологічна підтримка та супровід батьків.

Перша група дітей вже відвідала цікаві заходи майстерні. Ми відсвяткували початок літніх канікул корисними снікерсами, які учасники зробили своїми руками та почали занурюватися у цікавий світ емоцій!

Дякуємо за плідну співпрацю волонтерці Світлані Журавльовій!


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь