Image

Переселенці, які знайшли прихисток у Кривому Розі, безкоштовно можуть отримати гарячі обіди від благодійного фонду «Карітас»

З початку широкомасштабного вторгнення українцям, які вимушено перемістили через військові дії, активно надають допомогу та всебічну підтримку у Кривому Розі. Багато благодійних організацій видають різноманітні харчі та речі. А нещодавно фонд «Карітас» організував видачу гарячих обідів. Наразі переселенці певних категорій смачно харчуються у Центрально-Міському районі.

Карітас з початку повномасштабного вторгнення активно допомагає новим криворіжцям не тільки продуктами харчування та різними речами, а й влаштував видачу безкоштовних обідів. Волонтерам повідомили про заклад громадського харчування у Центрально-Міському районі, директор котрого бажає допомагати переселенцям. Тож «Карітас» і «Бістро» домовились, і вже певний час ВПО певних категорій харчуються смачно й по-домашньому. 

«Записуються люди за певними категоріями – внутрішньо переміщені особи віком від 60 років, самотні матусі та люди, які мають певні захворювання чи інвалідності перших двох груп, вагітні та годуючи жінки, а також багатодітні сім’ї. З 11 числа в нас буде ще одна програма, тобто ми беремо на певні періоди – на місяць чи два», – зазначила соціальна працівниця фонду Карітас Наталія Грінчакова.

Наразі отримують обіди близько 50 переселенців з Херсонської, Луганської, Донецької, Запорізької та інших областей. Раніше заклад приймав 75 відвідувачів, проте нещодавно їх кількість дещо скоротилася. Скуштувати смачні обіди нові криворіжці можуть з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 13:00. Страви можна забрати додому чи спожити одразу на місті.

Меню у переселенців різноманітне: перші страви (супи та борщі), другі страви (каші й картопля обов’язково з чимось м’ясним – котлетою, шашликом, ковбасками тощо), компот та хліб. Іноді нові криворіжці можуть скуштувати салати, вареники з різною начинкою та млинці. Усі відвідувачі задоволені ініціативою й такими смачними стравами.

«Ми отримували продуктові набори від фонду «Карітас», і там нам волонтери розповіли про акцію, а потім записали нас на харчування. Я потрапив у категорію людей похилого віку, тому ми разом з матір’ю та тещею скористалися такою можливістю. Величезне дякую фонду за те, що він надає всіляку підтримку», – сказав переселенець з Краматорська Юрій Іванович.

«Я приходила у «Карітас» за гуманітарною допомогою і там розповіли про обіди. Я спочатку відмовлялася, бо вдома була їжа, а потім пояснили, що тут також можна спілкуватися й знаходитись в соціумі. Тут дуже усе смачне», – розповіла ВПО з Херсонщини Катерина.

Джерело


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь