Image

На Полтавщині Карітас проводить реєстрацію на оформлення фінансової допомоги

У Полтаві за більш ніж тиждень понад тисячу переселенців зареєстрували на отримання фінансової допомоги. Понад 6,5 тисяч гривень виплачує благодійний фонд “Карітас Полтава”, каже його працівниця Карина Лисакова. Отримати гроші можуть певні категорії внутрішньо переміщених осіб.

Людмила Гончаренко приходила до благодійного фонду, аби оформити фінансову допомогу для себе та чоловіка. “Ми із Краматорська, дізналися із соцмереж, що тут дають допомогу фінансову. Ми обоє пенсіонери з чоловіком. Доходи в нас тільки дві пенсії – 2 тисячі 100 гривень і 2 тисячі 600 гривень у діда. У мене чоловік після інсульту, шкутильгає, гроші всі ідуть на ліки, так що нам ця допомога дуже вагома”, – розповідає жителька Краматорська Людмила Гончаренко.

Реєструвати переселенців для отримання фінансової допомоги у розмірі 6 660 гривень почали із 20 жовтня. Надає її благодійний фонд “Карітас Полтава”. За більш ніж тиждень оформили понад тисячі заяв, каже соцпрацівниця фонду Карина Лисакова.

“Це одноразова грошова допомога. Ми працюємо з вразливими категоріями населення – це люди з інвалідністю, важкохворі, багатодітні, з дітьми до трьох рочків”, – говорить Карина Лисакова. Отримати гроші також можуть вагітні жінки, одинокі матері, батьки чи опікуни, люди, яким більше 60 років тощо.

“Якщо в нас 60 плюс, то ми реєструємо, наприклад, чоловіка і жінку. Якщо у нас в сім’ї є людина з інвалідністю, то ми також додаємо членів родини”, – каже соцпрацівниця благодійного фонду “Карітас Полтава” Карина Лисакова.

За день у фонді опрацьовують близько двох сотень заяв, каже соцпрацівник благодійного фонду Максим Набока.

“О 9-й годині відкривається офіс, виходить наш працівник, розповідає їм інформацію, також роздає талончики, по яких по черзі вони заходять. Потім ми приймаємо по одному, люди підходять, приносять нам пакет документів, ми їх реєструємо. По пакету документів – це паспорти, коди, довідки ВПО, реквізити розрахункового рахунку, на який будуть перераховуватись кошти, і документи, які підтверджують ту чи іншу категорію”, – каже розповідає Максим Набока.

Загалом допомогу від фонду планують виплатити для 25 тисяч переселенців у регіоні.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати наші благодійні проекти – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь