Image

Керівництво Полтавської обласної ради Карітас Полтава провели робочу зустріч

0 Comments

7 червня керівники Полтавської обласної ради та Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Полтава» провели робочу зустріч, на якій обговорили подальші механізми допомоги тим, хто постраждав від повномасштабної війни росії в Україні.

На зустрічі були присутні: перший заступник голови Полтавської обласної ради Олександр Лемешко, заступник керівника апарату ‒ керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова, президентка Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Тетяна Ставнича, директор БО «Благодійний фонд «Карітас Полтава» Володимир Раковецький.

Зокрема, було обговорено подальшу реалізацію проєктів та програм, спрямованих на надання благодійної допомоги вразливим категоріям населення області, в тому числі внутрішньо переміщеним особам з 24 лютого 2022 року. Також йшлося про успішне впровадження програми «Людська гідність», що передбачає виплату фінансової допомоги.

За словами Олександра Лемешка, обласна влада відкрита для подальшої співпраці з благодійним фондом «Карітас Полтава».

«З першого дня співпраця Полтавської обласної ради з БФ «Карітас Полтава» демонструє надзвичайну швидкість та результативність допомоги громадам, котрі прийняли людей, які постраждали від війни в Україні. Ми зі свого боку готові надавати максимальне сприяння у вирішенні проблем, що стали викликом для нас усіх», ‒ наголосив Олександр Лемешко.

«Ми дякуємо фонду за ту роботу, яку він проводить на території Полтавської області. Ми підтримуємо ідею, щоб фонд працював не тільки у великих містах, а й у віддалених населених пунктах нашої області. ‒ зазначила заступник керівника апарату ‒ керуючий справами обласної ради Тетяна Паутова. ‒ В Полтавській області близько 180 тисяч внутрішньо переміщених осіб, серед них чимало належать до вразливих категорій. Спільно з представниками фонду ми вже опрацювали ряд сільських громад, й найближчим часом кількість громад збільшиться». 

Президентка Міжнародного благодійного фонду «Карітас України» Тетяна Ставнича відзначила той факт, що спільна робота обласної ради та благодійного фонду є результативною та висловила сподівання щодо довготривалої співпраці.

Водночас директор благодійного фонду «Карітас Полтава» Володимир Раковецький наголосив, що тільки спільними діями можна сформувати впевненість у майбутньому в людей, які постраждали від війни.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Новини

Залишити відповідь