Image

Карітас України долучився до відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

В рамках Європейського дня боротьби з торгівлею людьми спеціалісти Карітасів на території України організували та провели ряд семінарів, тренінгів, лекцій та онлайн-зустрічей з різними категоріями населення: ВПО, здобувачами освіти, шукачами роботи, волонтерами, фахівцями державних структур та недержавних організацій.

Мета зустрічей – привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, експлуатації та гендерно-зумовленого насильства, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу та надання допомоги постраждалим особам.

Представники Карітасу України Ірина Маєвська та Наталя Голинська взяли участь в 11-тій сесії Конференції щодо Конвенції ООН проти Транснаціональної організованої злочинності. Додатково національний координатор проектів по протидії торгівлі людьми Наталія Голинська виступила на он-лайн конференції, організованій Радою Європи «Торгівля людьми під час втечі від конфлікту. Наслідки війни в Україні». Експертка розповіла про особливості торгівлі людьми під час війни, вразливість населення, особливо жінок та дітей, які тікають із зон бойових дій.

Карітас не лише підвищує обізнаність населення у сфері протидії торгівлі людьми, а й надає допомогу та підтримку особам, які постраждали.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Карітас Київ: http://surl.li/dkspq
E-mail: info@caritas-kiev.org.ua; Тел.: (098) 189 35 15

Карітас Івано-Франківськ: http://surl.li/dkrvz
E-mail: caritas-ivano-frankivsk@ukr.net; Тел.: (068) 322 49 77; (095) 024 62 16

Карітас Самбірсько-Дрогобицької Єпархії: http://surl.li/dkrvy
E-mail: caritasdroh@gmail.com; Тел.: 032 442 24 58

Карітас Одеса:
E-mail: caritasodessa@ukr.net; Тел.: (068) 336 33 28

Categories: News | Новини

Залишити відповідь