Image

Як протистояти маніпуляціям в мирний час та в період криз

Коти рятують від коронавірусу. Уночі гелікоптери розпорошують антисептичні препарати над містом. Ніякої пандемії не існує. Насправді кожен другий вже хворий, а ми цього просто не знаємо. Вірус передається через банани. Виживуть лише вегани. Або лише вегани з котами, що не вживають банани.

А яку інформацію про вірус COVID-19 чули ви? В якій ви не маєте сумніву, що порадите з почутого бабусі? А над чим посмієтеся?

Сьогодні дуже важливо не лише зберігати спокій та мити руки, а й ретельно перевіряти інформацію, котру потім будемо переповідати чи поширювати у соціальних мережах. Адже медійні матеріали, офіційні заяви та чутки дуже впливають на паніку або згуртованість та відповідальність серед людей.

То як розрізняти факти від маніпуляцій чи вигадки? На це питання відповість фахівчиня з індустрії вірусмейкерів Оксана Мороз на вебінарі «Як протистояти маніпуляціям у мирний час та в період криз».

Оксана Мороз – авторка книги «Нація овочів? Як інформація змінює наше мислення та поведінку». Майже 20 років пропрацювала в індустрії вірусмейкерів, маніпулюючи громадською думкою. Реалізувала понад 1000 проектів, зокрема працювала на президентських і парламентських виборах, брала участь у виведені фінустанов з кризи. Спікерка Києво-Могилянської бізнес школи.

Categories: Відео | Мультимедія

Залишити відповідь