Image

Як хмельницький Карітас допомагає переселенцям

0 Comments

У Ружичанці Розсошанської громади в колишньому гуртожитку дорожників тимчасово мешкають внутрішні переселенці.

 “На цей момент у нас проживає 77 осіб з різних областей України,” – розповідає волонтер, власник хостелу Олександр Гулевський.

Сьогодні, 5 травня, благодійники з “Карітас” забезпечили всі 26 родин мешканців хостелу пакунками з продуктами й побутовою хімією. 

У продуктовому наборі: тушонка, овочеві консерви, цукерки, печиво, сушені фрукти. 

У пакунку з побутовою хімією: миючі засоби, пральний порошок, мило, гелі для душу, шампуні. 

Про це йдеться в відеосюжеті телекомпанії Суспільне. Поділля.

Переселенка з Києва Яна Кравченко мешкає у Ружичанці понад місяць. Благодійна допомога для родини з чотирьох осіб дуже необхідна.

«Нас живе тут троє дівчат, у всіх довге волосся, шампуні зникають дуже швидко. Також потрібні прокладки, гелі для душу. Ми просили хімію – це те, чого дійсно не вистачає. А продукти ми вже отримали», – розповіла жінка.

За словами соціальної працівниці фонду Лілії Белінської, вартість обох пакунків – понад тисячу гривень.

«Ми привозимо продуктові набори, питну воду, засоби гігієни, також підгузки. В нас були ковдри, які ми надавали. Допомагають нам благодійники з-за кордону і місцеві», – каже Лілія Белінська.

Далі автівка благодійного фонду вирушила в мікрорайон Ружична, що у Хмельницькому. Тут військовий психолог Олександр Дарморос надав безкоштовне житло восьми переселенцям. Всі вони також отримали допомогу від “Карітас”.

Детальніше про візит благодійників до переселенців дізнавайтесь з  відео:


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: https://caritas.ua/donate/

Categories: News | Video | Відео | Новини

Залишити відповідь