Image

Вебінар «Вихід з декрету. Як приступити до пошуку роботи»

0 Comments

Вихід з декрету – це багаторівневий процес, що включає в себе зміну особистісної ідентичності, інтеграцію абсолютно різних форм досвіду й кардинальну зміну способу життя. І це, дійсно, зовсім не просто.

Соціальний портал «Кар’єра для нового життя» пропонує взяти участь у безкоштовному вебінарі «Вихід з декрету. Як приступити до пошуку роботи», який відбудеться 28 березня 2019 року.

На вебінарі поговоримо про психологічну внутрішню роботу, яка є міцним підґрунтям для здорової та впевненої внутрішньої позиції. Цей базис дозволить рухатися до професійного розвитку усвідомлено та з почуттям власної гідності, із розумінням того, що декрет не відкинув вас назад, а зробив ще більш конкурентоспроможними й затребуваними.

Вебінар буде вам корисний, якщо:

– ви хочете після декрету повернутися до професійної діяльності, але відчуваєте страх, невпевненість, сумніви й інші складні переживання;
– ви боїтеся декрету, тому що буде складно повернутися до соціального життя;
– ваші близькі хочуть, але не можуть приступити до пошуку роботи, перебуваючи в декреті.

На вебінарі ви зможете:

– дізнатися, які емоції можуть виникати на етапі пошуку роботи після декрету та з чим пов’язані страхи, побоювання й сумніви;
– зрозуміти, як справлятися з негативними емоціями, які провокуються стереотипним мисленням оточуючих;
– познайомитися зі своїми страхами й дізнатися про ваші ресурси;
– простежити особистісну мотивацію та можливості для втілення в життя своїх бажань.

Ведуча вебінару – Анна Таран – психолог, HR, ведуча тренінгів та вебінарів. Має понад п’ятнадцять років досвіду роботи в міжнародних компаніях, у тому числі на позиції директора з персоналу. Анна сама пройшла етап повернення з декрету до професійної діяльності, а також зміну спеціалізації. На даний момент має психологічну практику й веде HR-проекти для власників компаній.

Дата і час: 28 березня 2019, з 16:00 до 17:00.

Місце проведення: онлайн формат. Заповніть форму http://bit.ly/vihidzdekretu – і ви отримаєте на пошту посилання, за яким зможете взяти участь у вебінарі під час його проведення.

Мова вебінару – російська.
Участь безкоштовна.

Categories: Новини

Залишити відповідь

uk Ukrainian
X