Image

Кисневі концентратори для Чернігівського тубдиспансеру

0 Comments

Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб отримав 6 кисневих концентраторів від благодійників. Прилади двопоточні, тому кожен здатний одночасно обслуговувати двох пацієнтів. 

Довгий час у закладі не траплялося випадків COVID-19, але згодом хвороба почала виявлятися серед хворих у різних відділеннях, не кажучи вже про персонал. Заклад готується до відкриття відділення для пацієнтів з гострими симптомами COVID-19, яке розраховане на 60 ліжкомісць.

У відділенні проведений ремонт внутрішніх кисневих магістралей, встановлені спеціальні розетки.  За кошти благодійників проведена заміна дверей як внутрішніх, так і зовнішніх, лінолеуму. Також йде закупівля лікарських засобів, реагентів, та інших матеріали для такої категорії пацієнтів.

отреби в додатковому навчанні медичних працівників з експлуатації таких концентраторів немає. Прилад бере кисень з повітря, а тому не залежить від його запасів.


Якщо Ви бажаєте пожертвувати кошти Карітасу України та підтримувати благодійний проект – перейдіть за посиланням: http://caritas.ua/donate/

Categories: Video | Відео
uk Ukrainian
X
%d bloggers like this: