![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/68991281_938772049796231_6088701520352641024_o.jpg)
22 серпня 2019 року о 18:00 в Impact Hub Odesa відбувся випускний вечір, на якому оголосили імена тих, хто став переможцем «Бізнес-акселератора 3.0 Одеса» і отримав фінансовий грант 80 000 гривень від проекту “ТЕПМ” для втілення ідей розвитку свого бізнесу.
«Бізнес-акселератор 3.0 Одеса» – це остання грантова програма для діючих підприємців Одеси в рамках проекту «ТЕПМ». За допомогою грантових коштів переможці зможуть не тільки розширити свій бізнес, а й створити нові робочі місця, збільшити прибуток підприємства та суму відрахувань у місцевий бюджет на наступний рік.
![](https://i0.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/68789979_938772243129545_4654506889613148160_o.jpg?fit=640%2C424)
![](https://caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/69330116_938772406462862_7009297704069103616_n.jpg)
![](https://i2.wp.com/caritas.ua/wp-content/uploads/2019/08/69114517_938772133129556_4395822967880155136_o.jpg?fit=640%2C424)
Бізнес-акселератор в Одесі тривав 5 тижнів, протягом якого майже 50 осіб отримували такі необхідні знання для діючого підприємця. Фінальним етапом навчання став захист учасниками своїх бізнес-проектів перед незалежною комісією.
На випускному вечорі кожний учасник отримає сертифікат про проходження навчання в бізнес-акселераторі. Кращі 10 проектів будуть підтримані грантом у розмірі 80 000 грн.
В майбутньому Caritas Odessa UGCC надаватиме консультації та допомогу випускникам з будь-яких питань підприємництва, в тому числі правових і бухгалтерських, з маркетингу і менеджменту. Бізнес-акселератор відбувся в рамках проекту «Тривалий економічний підйом для миру», який реалізується Caritas Odessa UGCC при підтримці Austrian Development Cooperation. Партнери проекту Міжнародний благодійний фонд Caritas Ukraine та Caritas Österreich.